Kategorie
Bez kategorii

Czy urna dla psa to najlepsza pamiątka po swoim pupilu?

Najczęściej zadawane nam pytanie dotyczące kremacji indywidualnego zwierzaka brzmi: „Czy to będzie tylko mój zwierzak?” Brzmi prosto i możemy szczerze odpowiedzieć „tak”, ale o co dokładnie chodzi w tym pytaniu. Prawdopodobnie masz pojęcie, co to dla Ciebie oznacza, ale możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że nie wszyscy podzielają te same poglądy. Jeśli chodzi o krematoria dla zwierząt domowych i osoby sprzedające indywidualne usługi kremacji dla zwierząt, różne firmy będą interpretować „tylko moje zwierzę” na różne sposoby, aby dopasować je do siebie.

Co rozumiemy przez indywidualną kremację dla Twojego zwierzaka? Oto nasze szczegółowe procedury przeprowadzenia indywidualnej kremacji dla Twojego pupila i usług obejmujących sprzedaż pomników, takich jak urna dla psa. Sprawdź, czy opis pasuje do Twoich oczekiwań. Jeśli jest coś jeszcze, po prostu zapytaj nas. Po pierwsze, kiedy używa się terminu kremacja indywidualna, a nawet po prostu kremacja, oznacza to proces podobny do kremacji człowieka – jedno ciało na raz. Tego masz prawo oczekiwać. Ale usługa kremacji obejmuje nie tylko samą kremację, ale także to, co dzieje się po obu jej stronach – wcześniejsze odebranie i przechowywanie Twojego zwierzaka oraz późniejsze przenoszenie prochów do pomników takich jak urna dla psa.

Twój pupil będzie traktowany z troską i szacunkiem od momentu odbioru do momentu kremacji do momentu włożenia do urny dla psa. Zwierzęta nie będą umieszczane jedno na drugim ani podczas transportu, ani podczas przechowywania. Zostaną one ostrożnie umieszczone w pojemnikach do transportu i na półkach, jeśli wymagane jest przechowywanie. W pojeździe do odbioru może znajdować się więcej niż jedno zwierzę (chyba że poprosisz o odbiór pojedynczy) i więcej niż jedno zwierzę w magazynie kostnicy, ale zostaną one starannie i starannie umieszczone obok siebie aby urna dla psa się nie pomyliła.