Kategorie
Bez kategorii

Jak pracuje zegarmistrz Warszawa?

Jego rola jako zegarmistrz Warszawa jest wyjątkową okazją do pracy w najnowocześniejszym warsztacie w ramach grupy, dodając wartość naszej istniejącej działalności, ale także działając niezależnie, aby oferować usługi naprawy, serwisu i polerowania nowym i obecnym klientom. Daje to możliwość współpracy z różnymi markami z naszej siedziby głównej w Warszawie.

Jako zegarmistrz Warszawa będziesz miał możliwość dalszego szkolenia w zakresie wprowadzania nowych akredytacji i utrzymania naszych istniejących afiliacji. Dział zegarmistrzostwa i polerowania będzie naśladował zasady i nasze rygorystyczne standardy, pracując nad oferowaniem usług klientom i handlowi na poziomie jakości producentów. W perspektywie długoterminowej firma jaką prowadzi zegarmistrz Warszawa będzie stać się autoryzowanym centrum serwisowym dla wybranych marek i stać się liderem w tej branży.

Jako zegarmistrz Warszawa będziesz musiał pracować pod presją dotrzymywania terminów oraz tworzenia łańcuchów dostaw i kontroli części. Będzie to oznaczać żonglowanie obciążeniem pracą, aby poradzić sobie z potrzebami serwisowymi w ostatniej chwili. Nasze centrum naprawy zegarków to nowoczesny zakład zegarmistrzowski, wykorzystujący najnowsze technologie przemysłu zegarmistrzowskiego. Zegarmistrz z Warszawy naśladuje szwajcarskie centrum naprawy zegarków i przestrzega ścisłych szwajcarskich wytycznych. Nasze wolne od kurzu środowisko i nowoczesny sprzęt zapewniają wysoką jakość pracy. Wszystkie naprawy zegarków wykonywane są na miejscu przez nasz zespół przeszkolonych zegarmistrzów. Gwarantujemy nasze kompletne remonty mechanizmu z roczną gwarancją serwisową i używamy oryginalnych części (ze względu na wiek niektóre części są wycofane z produkcji i nie można pozyskać oryginałów).