Kategorie
Bez kategorii

Skup aut Warszawa Praga i jego oferta

Jedno pytanie, które możesz usłyszeć, brzmi: „Ile chcesz wydawać miesięcznie?” Bartlett mówi, że ważne jest, aby trzymać te informacje w kieszeni. „Jeśli ogłosisz to z góry, może to wypaczyć proces. Pozostawia cię bezbronnym”. Nalegaj na mówienie numerów później po jeździe próbnej i jesteś w trakcie podpisywania dokumentów.

Dobrze jest, gdy sprzedawcy samochodów tacy jak skup aut Warszawa Praga pomagają odpowiedzieć na niektóre pytania, ale pamiętaj, że mogą wykorzystać informacje przeciwko tobie, w tym próżność, potrzeby rodzinne lub priorytety bezpieczeństwa, aby sprzedać ci droższy samochód lub pakiet opcji.

Twoja strategia: podziel proces zakupu na etapy i skup się tylko na jednym na raz. Zacznij od samochodu, który chcesz, a następnie przejdź do negocjacji ceny i zostaw dodatki i zamiany na osobną dyskusję.

Presja „zbliżającego się wydarzenia”!
Wiesz, czego chcesz i ustaliłeś cenę w miejscu takim jak skup aut Warszawa Praga. Następnie sprzedawca mówi, że jeśli nie kupisz dziś samochodu, przegapisz wielką wyprzedaż lub ktoś inny przyjdzie obejrzeć samochód jaki sprzedaje skup aut Warszawa Praga. To taktyka sprzedaży znana jako „zbliżające się wydarzenie”.

„Ludzie bardziej interesują się posiadaniem czegoś, o czym wiedzą, że ktoś inny chce lub już ma. Sprzedawcy samochodów często to wykorzystują” — mów prawnik zajmujący się prawem cytrynowym.