Kategorie
Bez kategorii

Bluzki do karmienia – jakie wybrać?

Jeśli chodzi o odzież ciążową, każdy jest inny. Niezależnie od tego, czy chcesz ubrać się jak dziewiątki na okres tych 9 miesięcy, czy chcesz ubrać się swobodnie i wygodnie. Pamiętaj, to zależy wyłącznie od Ciebie. Na szczęście, kiedy jesteś w ciąży, twoje ubranie takie jak bluzki do karmienia są ostatnią rzeczą, o którą ludzie dbają.

Ludzie są znacznie bardziej skłonni rozmawiać o imionach dziecka lub o terminie porodu zamiast o legginsach, które nosiłeś przez ostatni tydzień. Najważniejszą rzeczą jest to, abyś jak najbardziej cieszyła się z podróży w ciąży i w mgnieniu oka przyjęła to wszystko w miarę upływu czasu. Wypróbuj zanim kupisz bluzki do karmienia.

Dopasowanie może się różnić w zależności od stylu, więc nie bój się spędzać czasu w przebieralni. Jeśli wolisz robić zakupy online, trzymaj się marek, które znasz i kochasz, i upewnij się, że możesz łatwo zwrócić dżinsy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Kup coś zaprojektowanego dla Twojego pięknego brzuszka. Kuszące może być po prostu kupienie normalnych obcisłych dżinsów lub butów w większym rozmiarze. Jednak po 12-godzinnym dniu spędzonym w niewygodnych, obcisłych dżinsach możesz żałować, że postawiłeś na styl zamiast na wygodę. Zdobądź co najmniej dwie pary.

Niektóre fasony obejmujące bluzki do karmienia będą lepiej pasować na różnych etapach ciąży. Dlaczego by nie kupić dopasowanych dżinsów ciążowych z głębokim dekoltem na drugi trymestr, a potem dżinsów ciążowych z over-the-bump na największy brzuszek?