Kategorie
Bez kategorii

Absorpcyjne osuszanie murów Gdynia – ile kosztuje?

Aby wysuszyć ubrania, należy wytworzyć różnicę w ciśnieniu pary pomiędzy suszącym powietrzem a ubraniami; im większa różnica ciśnienia pary – tym krótszy czas suszenia. W osuszaniu sorpcyjnym idealnym na osuszanie murów Gdynia różnica ta powstaje poprzez dostarczanie suchego powietrza o bardzo niskim ciśnieniu pary = niska zawartość wody.

Metoda ta stwarza warunki suszenia odpowiadające pogodnemu, suchemu letniemu dniu z lekkim wiatrem, w którym odzież schnie na zewnątrz w rekordowym czasie. W przypadku osuszacza murów Gdynia zamiast wiatru stosowany jest wentylator cyrkulacyjny. Sprzyja to uwalnianiu wilgoci z tkaniny do powietrza, z którego osuszacz je usuwa. Ta metoda na osuszanie murów Gdynia dodatkowo skraca czas schnięcia. Podczas suszenia za pomocą ciepła lub osuszania kondensacyjnego temperatura powietrza wzrasta i powstaje wysokie ciśnienie pary. To wysokie ciśnienie stwarza ryzyko absorpcji wilgoci w konstrukcji budynku. Dzięki niskiemu ciśnieniu pary osuszanie sorpcyjne, osuszanie murów Gdynia pomaga zapobiegać takim uszkodzeniom budynku.

Rozwiązanie to staje się również coraz bardziej rozpowszechnione w życiu cywilnym, gdzie wiele firm posiada suszarnie dla swoich pracowników. Dotyczy to nie tylko komisariatów policji itp., w których pracownicy zmieniają mundury, ale także pracowników jeżdżących na rowerach do i z pracy, korzystających z łaźni i przebieralni z dobrze funkcjonującą suszarnią.