Kategorie
Bez kategorii

Bambusowe pieluchy ekologiczne hurt w wyjątkowej ofercie!

Oprócz czynnika komfortu, zapewnienie ochrony niemowlęcia lub małego dziecka przed wysypką, podrażnieniem i innymi problemami zdrowotnymi związanymi z pieluszką jest prawdopodobnie na szczycie listy twoich priorytetów. Wykonane z naturalnych włókien bambusowych eko pieluszki bambusowe zapewniają naturalną ochronę dla zdrowia skóry Twojego dziecka.

Jako wysoce oddychający materiał, pieluchy ekologiczne hurt wytwarzają również mniej zapachów (nawet gdy są mokre) i pomagają regulować temperaturę wewnątrz pieluszki, co dodatkowo ogranicza rozwój bakterii. Będąc gładkim włóknem, pieluchy ekologiczne hurt również nie wymagają zabiegów chemicznych, więc możesz mieć pewność, że wrażliwa skóra Twojego pupila nie będzie doświadczać podrażnień ani odparzeń związanych z innymi pieluchami. Ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest to, aby maluch biegał z wilgocią lub budził się w środku nocy z mokrym, niewygodnym i niezdolnym do snu. Bambusowe pieluchy ekologiczne hurt są o około 70% bardziej chłonne niż bawełna, a ich zdolność do trzykrotnego wchłaniania wody w płynie oznacza mniej przecieków i większą wygodę dla Twojego maleństwa. Jest to szczególnie ważne dla niemowląt i małych dzieci, które mają problemy z moczeniem w łóżku, ponieważ chłonność pozwala na lepszy i dłuższy sen bez dyskomfortu przemoczonej pieluszki.

Jedną z największych zalet korzystania z bambusa jest fakt, że jest to surowiec przyjazny dla środowiska. Bambus rośnie szybko i nie potrzebuje chemicznych pestycydów, aby skutecznie rosnąć. Wymaga również znacznie mniej wody niż inne tekstylia, co oznacza, że ​​może się dobrze rozwijać w surowym australijskim środowisku. Co więcej, bambus na pieluchy ekologiczne sprzedawane hurtowo pomaga w problemach z erozją gleby i naturalnie się rozmnaża, co eliminuje potrzebę częstego przesadzania.