Kategorie
Bez kategorii

Z czym zamawiasz sushi Białołęka?

Twoje odżywianie sushi Białołęka może zostać znacznie wzmocnione przez dodanie imbiru i wasabi. Dzieje się tak, ponieważ te rzeczy zawierają właściwości przeciwzapalne i odpornościowe. Unikaj składników takich jak tempura (w tym wszystkie inne smażone rzeczy) i tytoń, ponieważ są to Twoi wrogowie.

Zawierają mnóstwo dodatkowych kalorii, których nie potrzebujesz. Ponieważ zawiera takie rzeczy jak ocet ryżowy i cukier, które zwiększają kalorie z sushi Białołęka, ta pozycja menu może nie być super zdrowa. Jeśli często jesz zbyt dużo sushi z Białołęki, te niezdrowe składniki będą miały na tobie swoje piętno. Obserwujesz spożycie kalorii, więc powinieneś trzymać się jednej rolki sushi, a może to być nawet sashimi (z cienko pokrojonej ryby, bez ryżu). Możesz nie chcieć zrezygnować z ryżu w sushi. Co powinieneś zrobić? Możesz zmieszać trochę zwykłego ryżu do sushi z brązowym ryżem, aby podnieść czynnik zdrowotny. Dzieje się tak, ponieważ brązowy ryż zawiera błonnik, który zapewni ci sytość na długo. Ma również inne składniki odżywcze, w tym cynk, witaminę E, mangan, magnez i selen.

Biały ryż dodaje do sushi węglowodany bez dużej wartości odżywczej. Może to zwiększyć kalorie sushi Białołęka, co z kolei powoduje skoki cukru we krwi i insuliny, potencjalnie prowadząc do przybierania na wadze. Jedyną zaletą białego ryżu jest to, że gdy się ochładza, zwiększa się ilość odpornej skrobi, co obniża odpowiedź glikemiczną. Ale jeśli możesz, wybierz brązowy ryż na błonnik i inne składniki odżywcze.