Kategorie
Bez kategorii

Potrzebujesz zachęty by udać się na wyjazdy kobiece?

Odcienie Kobiecości to globalna społeczność licząca ponad milion członków oferuje aktywnym i aspirującym kobietom podróżującym cenne informacje i zasoby w zakresie bezpieczeństwa, kontaktów towarzyskich i wsparcia.

Jeśli potrzebowałeś tej małej zachęty, by rzucić się w wir i rozpocząć swoją pierwszą przygodę w pojedynkę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ją tutaj. Grupa organizująca wyjazdy kobiece, licząca ponad 1,7 miliona obserwujących, jest przestrzenią, w której wszystkie samookreślające się globtroterki mogą dołączyć do dyskusji o tym, co to znaczy podróżować jako kobieta w dzisiejszych czasach. Ta grupa jest rozszerzeniem ich internetowej przestrzeni, która udostępnia historie podróżnicze napisane wyłącznie przez podróżniczki które były na wyjazdach kobiecych Warszawa.

Oprócz obecności w Internecie organizują również spotkania, wyjazdy kobiece, a Ty możesz zapisać się do ich biuletynu, aby być na bieżąco. Nie martw się, jeśli uda ci się dostać na jedno z ich wydarzeń offline, mają też cotygodniowy podcast, który obejmuje takie tematy, jak oszczędzanie i budżetowanie na wycieczkę, po to, jak wyjazdy kobiece wydobywają najlepsze części podróży! Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.