Kategorie
Bez kategorii

Marcco i profesjonalne osuszanie Poznań

Naszym ostatnim celem osuszenia zalanej piwnicy w Poznaniu jest stworzenie sztucznie wysuszonego środowiska. Im bardziej suche powietrze w zalanej piwnicy, tym szybciej wysycha Twój dom. W tym celu wykorzystywane są osuszacze i napowietrzacze (specjalne wentylatory) wykonujące profesjonalne osuszanie Poznań. Zadaniem pomp powietrznych jest usuwanie wilgoci z dywanów, płyt kartonowo-gipsowych i materiałów konstrukcyjnych i umieszczanie tej wilgoci w powietrzu. Zadaniem osuszaczy wykonujących osuszanie Poznań jest wtedy wciągnięcie wilgotnego powietrza do zalanej wężownicą piwnicy, piwnicy, wody w piwnicy, zalania piwnicy, zalania piwnicy; woda skrapla się na wężownicach, osuszając powietrze, „wysuszając je”. Następnie skroplona woda jest zbierana lub odpompowywana.

Problemy mogą wystąpić, jeśli ruch powietrza jest zbyt duży lub zbyt mały, a osuszanie jest niewystarczające, co może prowadzić do problemów. Jeśli struktura uszkodzona przez wodę ma zbyt duży ruch powietrza i niewystarczające osuszanie, istnieje możliwość wystąpienia wtórnych uszkodzeń. Uszkodzenie wtórne jest wynikiem ekstremalnie wysokiej wilgotności względnej, która może powodować: uszkodzenie książek i przyrządów elektrycznych; wypaczone drzwi, szuflady i sufity; łuszcząca się tapeta, a nawet skorodowany metal.

Z drugiej strony, jeśli użyjesz niewystarczającej ilości nawiewników, wydłuży to proces jakim jest osuszanie Poznań. Im dłużej woda jest obecna, tym większe prawdopodobieństwo uszkodzenia elementów konstrukcyjnych – rozpad arkusza skały, wypaczenie szkieletu, gnicie podkładu dywanowego itp. Chcesz poznać ofertę na osuszacze? Zapoznaj się z tym co oferuje firma Marcco, woj. wielkopolskie.