Kategorie
Bez kategorii

Jak szybko można wykonać awaryjne otwieranie samochodów?

Narzędzia do awaryjnego otwierania samochodów są raczej proste i bardzo małe. Możesz kupić zestawy, które są duże i zawierają dziesiątki kilofów z łatwymi do trzymania uchwytami, ale tak naprawdę 3-4 malutkie kilofy o długości zaledwie kilku cali i płaskich są znacznie lepszym wyborem. Zmieszczą się w portfelu lub w małej przegródce w samochodzie, co jest o wiele bardziej praktyczne, ponieważ będą pod ręką, gdy ich potrzebujesz. Na przykład ten tytanowy zestaw do umożliwiający awaryjne otwieranie samochodów ma wszystko, czego potrzebujesz, a wytrychy mają smukły profil, dzięki czemu idealnie nadają się do noszenia na co dzień.

Najbardziej podstawowa konfiguracja to tylko dwa narzędzia, klucz napinający i szpikulec które umożliwią każdego doświadczonemu awaryjne otwieranie samochodów. Używasz klucza napinającego, aby napiąć zamek, a następnie wytrycha, aby ustawić każdy pojedynczy kołek blokujący, zachowując napięcie. Klucze napinające są dostępne w kilku różnych rozmiarach i stylach, w zależności od preferencji ergonomicznych, ale także do różnych rozmiarów i typów zamków. Mogą to być proste kawałki metalu w kształcie litery L, trochę jak klucz imbusowy lub mogą mieć skręty lub nacięcia, wszystko w zależności od tego, co próbujesz osiągnąć.

Najbardziej podstawowy jest po prostu małym, cienkim kawałkiem metalu w kształcie litery L, który sprawdzi się w większości przypadków gdy potrzebne będzie awaryjne otwieranie samochodów.