Kategorie
Bez kategorii

Szklane panele do kuchni i inne wyroby ze szkła

Szklane panele do kuchni do szafek stanowią idealny kompromis między solidną obudową a otwartymi regałami. Chronią przed kurzem i gruzem, a jednocześnie pomagają wizualnie otworzyć kuchnię i prezentują efektowne naczynia i przedmioty dekoracyjne. Dziś mamy więcej możliwości wyboru wkładów szklanych niż kiedykolwiek – rynek jest pełen ciekawych tekstur i technik.

Oto niektóre z najpopularniejszych opcji, z którymi się spotkasz. Dobre dla: wszystkich kuchni, wszystkich stylów. Zwykłe, przezroczyste szkło to klasyczny, bezawaryjny wybór, a także najczęściej dostępny. Wybierz hartowany styl, aby zabezpieczyć się przed złamaniem. Możesz użyć pojedynczych płaskich paneli, jak w tej kuchni, lub użyć ozdobnych szprosów, aby ulepszyć projekt kuchni. Za tego typu szkłem niczego nie można ukryć. Musisz upewnić się, że każda ramka jest schludna i dobrze ułożona, chyba że czujesz się komfortowo, gdy goście mogą zerknąć na twoje zmięte torby chipsów ziemniaczanych i kolekcję kubków z kreskówkową myszką.

Ponadto szklane panele do kuchni natychmiast pokazują smugi i odciski palców. Trzymaj urządzenie do mycia okien pod ręką, jeśli chcesz aby Twoje szklane panele do kuchni zawsze były czyste i schludne!