Kategorie
Bez kategorii

Bluzy do karmienia? Znajdziesz je w ofercie HappyMum!

Opanowałaś sztukę odzieży ciążowej i dokładnie wiesz, jak stylowo ubierać się w bluzy do karmienia, aby być wygodnym i jednocześnie uzupełniać brzuszek dziecka. Potem rodzisz i pojawia się jeszcze większe wyzwanie: jak dokładnie ubierasz się, aby karmienie piersią było łatwe, a jednocześnie czuć się pewnie, jak wyglądasz?

Wiele młodych mam ma trudności ze znalezieniem bluzy do karmienia, która sprawi, że będą dobrze wyglądać i czuć się dobrze, ale także umożliwią łatwy dostęp do karmienia lub laktatora. Na szczęście odzież do karmienia przeszła długą drogę. Nie jest już trudno znaleźć w pełni funkcjonalne bluzy do karmienia, które uwielbiasz nosić. Niezależnie od tego, czy chcesz zainwestować w designerskie style, zaopatrzyć się w niedrogie produkty podstawowe, czy też po trochę każdego z nich, możesz być zaskoczony dostępnymi opcjami.

Wkładki do karmienia to must have jeśli nosisz jednolite bluzy do karmienia – jako matka karmiąca Twoje piersi mogą wyciekać mleko. A kiedy dobrze wyglądasz i czujesz się, ostatnią rzeczą, jakiej pragniesz, jest mokra koszula! Wyciek mleka z piersi zmienia się w trakcie karmienia piersią, więc upewnij się, że znalazłeś odpowiednią wkładkę laktacyjną o odpowiednim poziomie wchłaniania, aby zapobiec pojawianiu się wycieków. Nakładki do karmienia – Nie ma wstydu w pięknym akcie karmienia dziecka piersią. Ale dla tych, którzy szukają pełnego pokrycia w określonych sytuacjach, te pokrowce chronią dziecko (i mamę!) przed wzrokiem, lepiej trzymają się w miejscu niż koce i są w uroczych i modnych kolorach, które pasują do Twojej osobowości.

Wsuwane buty – jako nowa mama może się wydawać, że nigdy nie masz dość rąk. Mając śliczne i wygodne buty, które możesz łatwo założyć bez użycia rąk, nie musisz martwić się o jedną rzecz, gdy pakujesz dziecko, torby na pieluchy, wózki i nie tylko.

Akcesoria – Jako nowa mama chodząca na co dzień w bluzach do karmienia, możesz czasami czuć, że Twój osobisty styl musi cofnąć się do bardziej funkcjonalnej mody. Ale akcesoria do małych rzeczy, które kochasz, od razu sprawią, że poczujesz się lepiej dopasowany. Spróbuj założyć zabawną parę okularów przeciwsłonecznych lub ulubione kolczyki. Te małe akcenty mogą wiele zdziałać.