Kategorie
Bez kategorii

Szybki i niedrogi druk opakowań kartonowych Kraków

Lito-laminowany druk opakowań kartonowych Kraków jest najczęściej wybierany. Ten rodzaj druku jest najbardziej spójną dostępną technologią druku premium, zapewniającą najwyższą jakość wykończenia opakowań; promowanie produktu i marki. Tworzy również błyszczącą fotograficzną jakość, która poprawia opakowanie i jest odpowiednia dla lekkich i ciężkich produktów oraz ma najwyższą przejrzystość i wpływ na opakowania w punktach sprzedaży (POS) i wolnostojące jednostki ekspozycyjne (FSDU).

Cyfrowy druk opakowań kartonowych Kraków przyniósł ostatnio postęp techniczny, więcej opcji i nowe ekscytujące funkcje; wszystkie dostępne, aby pomóc Ci zmienić rynek. Doskonale nadaje się do produkcji krótkich i średnich nakładów i oferuje znacznie szybszy czas realizacji dzięki minimalnej konfiguracji maszyny i spójności druku. Zapewnia również niezmiennie dobre jakościowo opłacalne opakowania z nadrukiem, dostarczane szybko. Drukarka posiada obrotowe cylindry z atramentowymi płytami z lekko wypukłym obrazem. Cylindry obracają się z dużą prędkością, przenosząc obraz na karton, przy czym gumowe i plastikowe płytki nakładają atrament na powierzchnie kartonu.

Druk fleksograficzny wykorzystuje również szybkoschnące atramenty na bazie wody, które mogą pomieścić różnorodne podłoża opakowaniowe, w tym tekturę, papier siarczanowy, płytę wiórową, karton, folię, a nawet taśmę klejącą. Ta metoda drukowania odpowiada za 40% druku opakowań na całym świecie, a wszystko to wynika z szybkości drukowania obrazów, elastyczności na różnych materiałach i niskich kosztów.

Dlaczego warto wybrać fleksograficzny druk opakowań kartonowych Kraków? Druk fleksograficzny wykorzystuje tusze o niskiej lepkości, szybkoschnące oraz maszyny, które pracują z bardzo dużą prędkością podczas przenoszenia obrazu (grafiki) na karton. Gdy wymagane są opakowania kartonowe z nadrukiem z Krakowa, ważne jest, aby zapewnić klientom szybką obsługę, dlatego stosowanie druku fleksograficznego pozwala nam szybko dostarczać wysokiej jakości pudełka z nadrukiem.